in ,

Tahminleri tutan analist, Bitcoin için 2019 Aralık sonu tahminini paylaştı

Bitcoin fiyatı 9.000 dolarda ciddi direnç görüyor
Bitcoin fiyatı 9.000 dolarda ciddi direnç görüyor

Cane Island Analisti Timothy Peterson, bu yıl Bitcoin fiyatı üzerine doğru tahminler yapabilen az sayıda analistten biriydi. Peterson mart ayında yaptığı analizde, önde gelen kripto varlığın aralık sonunda 7.800 dolara ulaşacağını söylemişti. Uzman analist bugün bu tahminini yeniden paylaştı.

Bitcoin, Peterson’nun öngördüğü şekilde hareket etmeye devam ederse 2021’in sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Ünlü analistin Bitcoin tahmini tutmak üzere

Aralık ayına girdik ve BTC’nin piyasa fiyatı, analist Timothy Peterson’un öngördüğü 7.800 dolar civarına yakın. BTC bugün beklenmedik bir ani yükselişin ardından 7.500 doların üstüne çıktı ve bu tahmine biraz daha yaklaştı.

Bitcoin fiyatı aya yaklaşık 7.300 dolardan başladı. Ancak kripto paranın uzun vadeli öngörüsü hala yüksek. BTC’ye dair uzun vadeli milyon dolarlık tahminler; fiyat dalgalanması, yıkanmış işlem hacimleri ve türev piyasa baskısı belirsizlik yarattığından hala eleştirilere maruz kalıyor.

BTC, spot ve vadeli piyasalar dahil olmak üzere yeni mekanizmalarla fiyatını sürekli olarak yeniden keşfediyor. Ancak Bitcoin fiyatı, kehanete dayanan modelleri ve öngörüleri takip etme potansiyeline de her daim sahip. Peterson, BTC fiyatının, Metcalfe’nin zaman ve büyüme yasasını takip ettiğini ve potansiyel olarak daha yüksek bir değerlemeye ulaşacağını düşünüyor.

bitcoinist


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Fransa merkez bankası destekli dijital para test edecek.

Fransa, merkez bankası destekli dijital para testlerine başlıyor

The Dark Overlord üyesi hacker şantaş ve fidyeHacker'lar Blockchain platformunda 480.000 dolarlık soygun gerçekleştirdi

MacOS cihazlara bulaşan yeni bir kripto para virüsü bulundu