Dogecoin artık Binance’de: Listelenen güçlü altcoin sert yükseldi!

Dogecoin artık Binance’de: Listelenen güçlü altcoin sert yükseldi!
Dogecoin artık Binance’de: Listelenen güçlü altcoin sert yükseldi!

Lider Bitcoin ve kripto para birimi borsası Binance, Dogecoin’i listeleniyor.

Lider Bitcoin borsası Binance, Dogecoin’i listeliyor

Çok beklenen listeleme haberi gerçekleti. Şimdi bu altcoin’i Binance listeleyeceğini duyurdu. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

Binance, Dogecoin’i (DOGE) listeleyecek ve DOGE/BNB, DOGE/BTC, DOGE/USDT, DOGE/PAX ve DOGE/USDC işlem çiftleriyle 05.07.2019 tarihi itibariyle ticaret yapacak. Kullanıcılar artık işlem yapmaya hazırlanırken borsaya DOGE yatırmaya başlayabilir.

Binance, konuya yönelik açıklamasının devamında DOGE’yi borsada listeleme ücretinin “0 BNB” olduğunu da belirtti. Dogecoin, Binance’in listeleme haberi sonrası sert bir artış gördü ve altcoin 0,0031 dolardan 0,0042 dolar seviyelerine çıktı. Yazım sırasında Dogecoin, yüzde 33 oranında artış yaşıyor. Uzmanlara bu artışın daha da artacağını düşünüyor.

Fxstreet

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir