Charlie Lee: “Monero ile ilgileniyorum.”

Charlie Lee: ''Bitcoin en büyük kripto para olacak.''
Charlie Lee: ''Bitcoin en büyük kripto para olacak.''

Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, Monero’ya (XMR) ilgi duyduğunu açıkladı.

Lee, Litecoin’in yanı sıra SegWit protokolü, Lighting Network, Atomic Swaps ve sayısız hata düzeltmesinde görev alıyor.

SFOX ile yapılan bir röportajda Charlie Lee, Litecoin’in gelişimine olan katkısının işin ekonomik yönünün ötesine geçtiğini belirtti.

Lee, tüm LTC’lerini satma kararını bir kez daha açıkladı:

Finansal bir paya sahip olmama gerek yok. Dürüst olmak gerekirse, mali bir pay gerçekten çok fazla gerekmiyor. Şu anda Litecoin’de daha önce çalıştığımdan daha sıkı çalışıyorum: LTC aldığımda çoğu vaktimi Coinbase’de geçiriyordum.

Charlie Lee, Monero ile ilgili açıklamalarda bulundu

Lee, özellikle ilginç bulduğu projelerden birinin, güçlü bir nokta olarak gizliliğe dayalı bir kripto para birimi olan Monero (XMR) olduğunu belirtti:

Bitcoin, belli ki kripto para sektörünün en sağlam parası ve Litecoin, ikinci en sağlam olanıdır. Monero ile de ilgileniyorum: Monero’nun yalnızca gizlilik ve manevra kabiliyetinin Bitcoin ve Litecoin’den biraz eksik olduğunu düşünüyorum ve bunlar çok ihtiyaç duyulan şeyler.

Bir Litecoin ve Monero ittifakına mı geliyor?

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir